KalDer-EFQM Tanıma Programı


Tanıma Programı nedir?

KalDer-EFQM tanıma programı, bir yandan uzmanlığınızı ve ilerlemeye kesintisiz bir şekilde odaklanmanızı uluslararası düzeyde tanırken diğer yandan çalışanlarınızı, kuruluşunuzun sürekli geliştirilmesi yönünde teşvik eder. 

Tanıma programı kuruluşunuzun ilerlemesi ve dönüşümü için coşkulu bir atmosfer yaratır ve elde edilen tüm başarıların takdir edilmesini sağlar. Tanıma programı, sistematik iyileştirmeyi teşvik etmek, bu yönde kuruluşları harekete geçirmek, öğrenme ve eğitime odaklanmak için mükemmel bir yoldur. Uzun vadeli lanlamalarınızda kuruluşunuza ulaşılabilir fırsatlar sağlayarak çalışanlarınıza, tedarikçilerinize, müşterilerinize ve diğer Kilit Paydaşlarınıza süreçlerinizdeki ilerlemeyi gösterir.

Faydaları:

KalDer- EFQM Tanıma Programı

Tanıma Programı, kuruluşlara gelişmelerine yardımcı olacak stratejik düzeyde geri bildirim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tanıma Programı, sektör, büyüklük veya olgunluk düzeyinden bağımsız olarak her kuruluş tarafından kullanılabilecek pratik bir araçtır.

Kuruluşların farklı ihtiyaçları ve olgunluk düzeyleri olduğundan EFQM, kuruluşların ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için çeşitli değerlendirme hizmetleri tasarlamıştır. 

EFQM Üstün Performansa İlk Adım

İş yaklaşımlarını iyileştirmenin yollarını keşfetmeye yeni başlayan kuruluşlar veya operasyonel birimler için basit ve kolay bir adımdır.  Bu basit süreç, kuruluş içinde sürekli iyileştirme kültürünün aşılanmasına yardımcı olacaktır.

EFQM Üstün Performansa İlerleme

Stratejilerinin, yönetim yaklaşımlarının ve genel performanslarının hızlı bir analizini almak isteyen kuruluşlara yöneliktir.

EFQM Üstün Performansta Yetkinlik

Halihazırda sağlam bir yönetim sistemine sahip olan, yaklaşımları ve performans düzeyleri ile geleceğe hazır olmak için katma değerli bir stratejik ve operasyonel geri bildirim almak isteyen kuruluşlara yöneliktir.

Türkiye Mükemmellik Ödülleri ve EFQM Küresel Ödülü

Bu ödüllerin amacı, küresel ölçekte üstün kuruluşları tanımaktır. Bu kuruluşlar, stratejilerini eyleme dönüştürmede ve performanslarını sürekli iyileştirmede tartışmasız bir başarı sergilerler.

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ