Türkiye Kalite Derneği
KalDer, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Ulusal İşbirliği Ortağıdır
Temsilcilikler
Temsilcilikler


Kalitenin Adresi KalDer’in, Kayseri Temsilciliği Ofisi, Doğu Marmara Bölgesi Temsilciliği ve Trakya Temsilciliği Hizmete Açıldı

KalDer olarak 2014-2016 stratejilerimiz doğrultusunda temsilcilikler teşkilat yapımızı ve faaliyetlerimizi kuvvetlendiriyoruz.

2014 yılı özellikle Kayseri, İzmit ve Trakya’da daha aktif olacağımız bir yıl olacağını ve faaliyet planlarımızı da bu yönde oluşturduğumuzu belirtmek isteriz.

2011 yılından beri Türkiye Kalite Derneği’nin Kayseri Temsilciliği’ni üstlenen Kayseri Sanayi Odası artık temsilcilik konusunda daha aktif. KalDer Eskişehir Şubesi Genel Sekreterliği’ni yürüten Salih YALÇIN, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren KalDer Merkez Yönetimi tarafından KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi olarak atandı.

KAYSO Başkanı Mustafa Boydak yaptığı açıklamada, “KAYSO olarak KalDer’in tüm Türkiye’de üstlendiği misyonu önemsiyor ve benimsiyoruz. Bu anlamda odamız imkânları çerçevesinde şehrimizde KalDer’e bugüne kadar desteğimizi esirgemedik; desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecektir.” dedi. 

KalDer Yönetim Kurulu Başkanı A. Hamdi Doğan, yaptığı açıklamada “Eskişehir’de başarılı işlere imza atmış KalDer Eskişehir Şubesi eski Genel Sekreteri Salih Yalçın ile birlikte Kayseri Temsilciğimizin daha aktif olacağına ve çok daha başarılı işlerle KalDer misyonunu sürdüreceğine inancım tamdır. Ülkemizde mükemmellik kültürünü içselleştirmiş kurum ve kuruluşlar oluşturulmasına katkı sağlama misyonunu layığıyla yerine getirmek için başta Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak ve KAYSO Genel Sekreteri Nihat Molu, KAYSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, KAYSO’nun değerli Yöneticileri ve KalDer Yönetim Kurulu Üyesi Sami Boydak olmak üzere tüm Kayseri’deki üyelerimizin ve Kayseri’de faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşlarının desteklerine ihtiyacımız olacak.” dedi.

Ayrıca Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde tahsis edilen KalDer Ofisi hayata geçti.

Kadir GİRAY, 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren KalDer Merkez Yönetimi tarafından “KalDer Trakya Temsilcilik Yetkilisi”  olarak atandı. Kadir GİRAY’ın daha önce farklı sektörlerde Operasyon Sorumlusu, Proje Yöneticisi, Mağaza Yöneticiliği ve Satış Ekibi Yöneticiliği tecrübesi bulunmaktadır.

Uzun yıllardır ülke ekonomisinin en önemli dinamiklerini barındıran bölgede KOBİ’lerin güçlendirilmesi ve kurumsallaştırılmasını hedeflemekteyiz.

Mükemmellik Modeli uygulamaları kapsamında BRİSA, KORDSA, KSO (Kocaeli Sanayi Odası) gibi geçmişte önemli ödülleri kazanmış firmaların bulunduğu Kocaeli’nde bu yeni başlayan süreçte 8 firma KalDer’e üye olarak adım attılar ve kısa vadede özellikle KOBİ’lerden de yeni katılımlar beklenmektedir.

KalDer yayılım stratejileri doğrultusunda; Ulusal Kalite Hareketi’ne katılımlarla, yeni üye kazanım ve etkinliklerle bu bölgede daha aktif bir döneme girilmiştir.

ÇOSB ve tüm Trakya genelinde çok daha güzel işlere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Tüm temsilciliklerin üyelerine yönelik çeşitli etkinlikler planlıyoruz ve hayata geçireceğiz.

Temsilciliklerde görevlendirdiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

Salih YALÇIN

KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi

 

1976’da Kayseri’de doğdu. Orta öğrenimini TED Kayseri Koleji’nde tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına 1998-2000 yıllarında Kayseri Çinkur A.Ş.’de Dış Ticaret ve Borsa birimlerindeki  görevleri ile başladı. İlerleyen yıllarında da metal, kimya, makine, doğal taş sektörlerinde dış ticaret ve finansal raporlama ile ilgili yönetsel görevler üstlendi. Doğal taş sektöründe Kobi’de 4 yıl genel müdürlük yaptıktan sonra Aralık 2009 - Aralık 2013  arasında  KalDer Eskişehir Şubesi Genel Sekreterliği görevini yürüttü. 2014 yılı Ocak ayından itibaren KalDer tarafından Kayseri Temsilciliği Yöneticisi olarak atandı.

 


 Kadir GİRAY

 KalDer Trakya Temsilciliği Yetkilisi

 

 1982’de Bursa’da doğdu. Lise öğrenimini Bursa Hürriyet End. Mes. Lisesi’nde  tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi / İşletme Fakültesi / İşletme  (Açıköğretim) mezun oldu. Meslek hayatına 2002-2004 yıllarında Gelecek Linux  Sistemlerinde Bireysel ve Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak başladı. İlerleyen  yıllarında da farklı sektörlerde çalıştı. Guru İletişim’de 2007-2012 yılları arasında İdari İşler, İnsan Kaynakları ve Nikon Satış Ekibi Proje Yöneticiliği gibi çeşitli görevlerde yer aldıktan sonra 2012-2013 yılları arasında Eren Holding’te Lojistik üzerine iş hayatına devam etti. 2014 yılı Ocak ayından itibaren KalDer tarafından Trakya Temsilcilik Yetkilisi olarak atandı. 

Kullanım Koşulları
|
Gizlilik Politikası
Get it on Google Play
Copyright © 2012 TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ