Türkiye Kalite Derneği
KalDer, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Ulusal İşbirliği Ortağıdır
Önce Kalite Dergisi
Önce Kalite Dergisi

 


 

 

1992 yılı Kasım ayında yayın hayatına başlayan Önce Kalite Dergisi başlangıçta 3 ayda bir yayımlanmış, Ağustos-Eylül 1997 tarihli 21. Sayısından itibaren de 2 ayda bir yayımlanmaya devam etmiş,en son olarak da aylık olarak yayın hayatını sürdürmüştür. 
Dergi; kalite, yönetim ve çevre konularında Türkiye'de bilgi üretilmesini ve üretilen bilgilerin paylaşılmasına katkıda bulunuyor.
İçerisinde KalDer faaliyetleri, Ödül ve UKH ile ilgili söyleşiler, Kitap tanıtımı, Yeni Ufuklar, Üyeler, Eğitim Sayfası ve Duyurulardan oluşmaktadır. Bunların yanı sıra Üyelerin Görüşleri, Yönetimden, Yeni teknolojiden haberler, Basından, son olarak ta EFQM' den gibi yeni başlıklar bulabilirsiniz.

Dergide ayrıca köşe yazarları değerli fikir ve düşüncelerini okuyucularla paylaşmaktadır.

Önce Kalite Dergisi, üst düzey işletme yöneticileri, kalite, insan kaynakları ve üretim bölümleri yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşları, akademisyen ve uzmanlar tarafından düzenli olarak izleniyor. Böylece dergimiz bu kitleye ulaşabilmek amacı ile verilen reklamlar açısından son derece uygun bir yayın niteliğini kazandı. 

 

Kullanım Koşulları
|
Gizlilik Politikası
Get it on Google Play
Copyright © 2012 TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ