Türkiye Kalite Derneği
KalDer, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Ulusal İşbirliği Ortağıdır
Kıyaslama Gezileri
Kıyaslama Gezileri

 Firmalar içindeki iş mükemmelliği yolunda yaratıcı, yenilikçi ve başarılı uygulamaları tanıtmak ve bunları üyelerimizle paylaşmak için KalDer İzmir Şubesi, süreçlerinde örnek uygulamaları sergileyen kuruluşlara ziyaretler düzenlenmektedir.

1998 yılından bu yana düzenlenen firma ziyaretleri, kalite gönüllülerinin deneyimlerini paylaşmaları ile katılımcıların bu deneyimleri kendi tecrübeleri ile birleştirerek firmalarında uygulamaları için uygun bir ortam yaratmaktadır.

1998 yılında "1994 TÜSİAD- KalDer Kalite Ödülü sahibi ESKİŞEHİR TEI TUSAŞ MOTOR SANAYİ AŞ ye gerçekleştirilen firma ziyaretlerini sırasıyla

"1997 TUSİA - KalDer BAşarı ödülü sahibi İPEKKAĞIT AŞ, 1997 TUSİAD-KalDer Kalite Ödülü sahibi ARÇELİK AŞ"

"1995 TUSİAD-KalDer Kalite Ödülü sahibi ve 1996-1997 yıllarında Avrupa Kalite Başarı Ödülü'nü 2 yıl üstüste kazanma başarısını gösteren NETAŞ"

"İzmir de Toplam Kalite adına başarılı çalışmalar yapmış BOTAŞ ve TETRAPAK"

"Denizli'de toplam kalite uygulamaları adına başarılı çalışmalar yapmış ve ULUSAL Kalite Hareket'ine katılmış olan DENTAŞ AMBALAJ ve KAĞIT SAN.AŞ"

"Aydın Söke'de toplam kalite uygulamaları adına başarılı çalışmalar yapmış olan SÖKTAŞ PAMUK ve TARIM ÜRÜNLERİ DEĞ.TİC.ve SAN. AŞ."

"Bilecik Bozüyük'de toplam kalite yönetimini benimsemiş, başarılı bir şekilde uygulamış ve bu çalışmalarının sonunda da 1998 Ulusal Kalite Ödülü'nü, 2000 yılında da Avrupa Kalite Ödülü'nü kazanmış olan ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ ve TİC AŞ.-VİTRA"

"1993 TUSIAD-KalDer Kalite Ödülü'nü ve 1996 Avrupa Kalite Büyük Ödülü'nü kazanan BRİSA AŞ. ile 1997 Avrupa Kalite Büyük ödülü'nü (KOBİ dalında) kazanan BEKSA ÇELİK KORD SAN.AŞ."

"Toplam kalite yönetiminde başarılı uygulamaları ile PINAR ET ve SCHNEIDER ELEKTRIK"

"2005 Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü sahibi ERBAKIR ELEKTROLİTİK A.Ş."

" 5S- TPM' de 2007 Mükemmellikte Kararlılık Ödülü Sahibi Tetrapak Paketleme A.Ş."

Kullanım Koşulları
|
Gizlilik Politikası
Get it on Google Play
Copyright © 2012 TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ