Türkiye Kalite Derneği
KalDer, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Ulusal İşbirliği Ortağıdır
Eğitimler
Eğitimler

“Mükemmellik” kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulduğumuz 1990 yılından buyana bu ideal uğruna çalışıyoruz. Mükemmellik ve Kalite alandaki çalışmalarımızın odağı her zaman kuruluşlarımızın gelişimini desteklemeye yönelik uygulamalara yer vermektir.Bilinen bir gerçek, kuruluşların başarılı olması daha iyi yönetilmelerine ve etkin iş modelleri uygulamalarına bağlıdır. KalDer’ in misyonu kuruluşlara her iki konuda “Mükemmellik” kültürü ve Modeli aracılığıyla yardımcı olmaktır. Mükemmellik Kültürü konusunda, bugüne kadar 2000’den fazla üyemize eğitim, rehberlik, değerlendirme ve tanıma konusundaki faaliyetlerimiz ile yön vermeye çalıştık ve bu faaliyetimiz genişleterek sürdürüyoruz. 

Mükemmellik Akademisi olarak adlandırdığımız eğitim ortamımızı, genel katılıma açık eğitimler ve kurum içi eğitimler ile bütünleştirdiğimiz uygulamaya yönelik rehberlikler ve çeşitli bilgi paylaşım platformları oluşturmaktadır.
Önceliğimiz "Mükemmellik" kültürünü ve Modelini esas alarak kurumsal performansı yükseltecek ve değişim projelerini hızla hayata geçirecek kurumlara ve bireylere özel programlar sunmaktır. Bireysel gelişim ve vizyon kazandırma süreci, bilgi sermayesinin iş sonuçlarına dönüşmesi hedefi çerçevesinde ele alınır.
Kuruma özel programlarla stratejiler ve kurumsal hedeflerle bütünleşmiş bir gelişim sürecinin gerçekleşmesine olanak sağlanır.

 Temel ilkelerimiz çerçevesinde geliştirmekte ve gerçekleştirmekteyiz.KalDer, misyonunu yaygınlaştırmak amacıyla 1992'den bu yana İstanbul'un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir'de kurduğu şubeler ile eğitim faaliyetlerine ayrı bir ivme kazandırmayı başarmış; bugüne kadar sürekli geliştirilen standartlar çerçevesinde 6317 adet egitim / çalıştay, toplamda 108.261 kişi ile gerçekleştirilmiştir.Eğitim memnuniyet oranımız son beş yıldır yüzde 90'ın üzerinde Sürekli gelişen, 100 kişiyi aşan eğitmen ve rehber danışman kadromuz ile 120 konu başlığında eğitim ve çalıştaylarımız ile tüm birey ve kuruluşların hizmetindeyiz

KalDer Eğitim Portföyü


KalDer Eğitim Portföyü, misyonumuz doğrultusunda, tüm kuruluşların rekabetçi ve sürdürülebilir bir yapı oluşturabilmelerine yardımcı olacak şekilde Mükemmelliğin Temel Kavramları doğrultusunda şekillendirilmiştir.

Kuruluşların sürdürülebilir mükemmelliğe erişebilmesi sürecinin temelinde yatan ilkeleri oluşturan bu kavramlar mükemmel bir kurumsal kültür için gerekli unsurların esası olarak dikkate alınmaktadır. KalDer tarafından sunulan eğitimlerde de bu kavramların hayata geçirilmesine yardımcı olacak pek çok konu yer alır

 

 

Kullanım Koşulları
|
Gizlilik Politikası
Get it on Google Play
Copyright © 2012 TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ